• CL
  • U20
  • U18
  • U16
  • U14
  • U12
Hidroinženiring  
Jub  
Mestna občina Ljubljana  Itak Sport  Hokejska Zveza Slovenije   Warrior
Oceni ta prispevek
(0 glasov)




GAME SCHEDULE

GRUOP A: GROUP B:
HK MK BLED (SLO) HD HIDRIA JESENICE (SLO)
KHL MEDVEŠČAK (CRO) HDK MARIBOR (SLO)
DEBRECENI HOKI KLUB (HUN) KAPOSVAR KASI USE (HUN)
LEHEL HC JÁSZBERÉNY (HUN) ZOLDO ALLEGHE (ITA)
HK SLAVIJA JUNIOR 2 (SLO) HK SLAVIJA JUNIOR 1 (SLO)
Friday 12.4.2019
8:00-9:00 1. game /HK SLAVIJA JUNIOR 2 - DEBRECENI HOKI KLUB
9:15-10:15 2. game / HK SLAVIJA JUNIOR 1 - KAPOSVAR KASI USE
10:30-11:30 3. game / LEHEL HC JÁSZBERÉNY - HK MK BLED
11:45-12:45 4. game / HD HIDRIA JESENICE - ZOLDO ALLEGHE
13:00-14:00 5. game / KHL MEDVEŠČAK - DEBRECENI HOKI KLUB
14:15-15:15 6. game / HDK MARIBOR - KAPOSVAR KASI USE
15:30-16:30 7. game / HK SLAVIJA JUNIOR 2 - HK MK BLED
16:30 OPENING CEREMONY
17:15-18:15 8. game / HK SLAVIJA JUNIOR 1 - HD HIDRIA JESENICE
18:30-19:30 9. game / KHL MEDVEŠČAK - LEHEL HC JÁSZBERÉNY
19:45-20:45 10. game / HDK MARIBOR - ZOLDO ALLEGHE
     
SATURDAY 13.4.2019
8:00-9:00 11. game / HK MK BLED - KHL MEDVEŠČAK
9:15-10:15 12. game / HDK MARIBOR - HK SLAVIJA JUNIOR 1
10:30-11:30 13. game / LEHEL HC JÁSZBERÉNY - DEBRECENI HOKI KLUB
11:45-12:45 14. game / ZOLDO ALLEGHE - KAPOSVAR KASI USE
13:00 - 14:00 15. game / HK SLAVIJA JUNIOR 2 - KHL MEDVEŠČAK
14:15-15:15 16. game / HDK MARIBOR - HD HIDRIA JESENICE
15:30-16:30 17. game / HK MK BLED - DEBRECENI HOKI KLUB
16:45-17:45 18. game / HK SLAVIJA JUNIOR 1 - ZOLDO ALLEGHE
18:00-19:00 19. game / HK SLAVIJA JUNIOR 2 - LEHEL HC JÁSZBERÉNY
19:15-20:15 20. game / HD HIDRIA JESENICE - KAPOSVAR KASI USE
     
SUNDAY 14.4.2019
08:00-9:00 21. 9th place game (A5 - B5)
9:15-10:15 22. 7th place game (A4 - B4)
10:30 PUCK LOTTERY GAME
10:45 PROSPORTS.SI SKILLS COMPETITION
11:15-12:15 23. 5th place game (A3 - B3)
12:30-13:30 24. 3th place game (A2 - B2)
13:45-14:45 25. 1st place game (A1 - B1)
15:00 CLOSING CEREMONY
Nazadnje urejano 12.4.2019 09:48
Več iz te kategorije: « RULES TEAMS »