• CL
  • U20
  • U18
  • U16
  • U14
  • U12
Hidroinženiring  
Jub  
Mestna občina Ljubljana  Itak Sport  Hokejska Zveza Slovenije   Warrior
Oceni ta prispevek
(0 glasov)

 

 

 

 

 

 

HC Zoldo/Alleghe

ITA

 

1. CALVANI MIRO 10.COMINATO RICCARDO
2. DA ROS LEONARDO 11.FONTANIVE NOE
3. FATTOR CRISTIAN 12.ROSSI STEFANO
4. FONTANIVE NICOLO'
5. LEVIS TOMMASO
6. MENEGHETTI ROCCO
7. MENEGHETTI VICTOR
8. SORDINI PIETRO
9. SORDINI VALERIO
Coach:
Team manager:
Assistent manager:

 


 

 

 

 

 

 

HC Zoldo/Alleghe

ITA

 

1. Pinie Alex GK (2010) 8. De Villa Chris (2008)
2. Meneghetti Victor (2009) 9. Sordini Valerio (2008)
3. Rosson Christian (2009) 10.Olivier Riccardo (2008)
4. Da Ros Leonardo (2008) 11.Sartori Alessandro (2009)
5. De Fanti Aurora (2008) 12.Panciera Enea (2009)
6. Cominato Riccardo (2008) 13.Traiber Nicolo (2009)
7. Levis Tommaso (2008) 14. Scussel Etienne (2009)
Coach:
Team manager:
Assistent manager:

 


 

 

 

 

 

 

 

Debreceni Hoki Klub

HUN

 

1. Léhi Viktor 14.Kató Bence
2. Kuti Tamás 15.Kelemen Mátyás
3. Liszkai Zétény 16.Mogyorósi Marcell
4. Áts András 17.Mucsányi Szabolcs
5. Kuti Balázs 18.Nábrádi Balázs
6. Semsey-Bakó Zalán 19.Tóth-Kurucz Tamás
7. Makay Ádám 20.Gyarmati Milán
8. Ambrus Zoárd 21.Fodor Péter
9. Szecsődi Ádám 22.Liszkai Márk
10. Lányi Anna 23.Eigner Attila
11. Majoros Bence 24.Csóka Bernát
12. Mogyorós Simon
13. Madura Armand
Coach: Máthé Csaba
Coach: Mezei Barna

 


 

 

 

 

 

 

 

Lehel HC Jaszbereny

HUN

 

1. Lóránt Soós (2009) gk 10. Márk Sas (2009)
2. Barnabás Csillik (2009) gk 11. Marcell Vizi (2009)
3. Balázs Jónás (2008) 12. Lőrincz Lakatos (2009)
4. Előd Muszka (2008) 13.Benedek Gál (2009)
5. Olivér Vizvári (2008) 14.Bálint Vizi (2010)
6. Balázs Szabó (2008) 15.Ákos Molnár (2010)
7. Tim Rigling (2008) 16.Zalán Lukáts (2010)
8. Zsombor Lukáts (2008) 17.Liza Görbe (2010)
9. Róbert Fekete (2009)
Coach: Zoltán Nagy
Coach: Arthur Bálint

 


 

 

 

 

 

 

 

Kaposvari HC

HUN

 

1. Bodrogi Nóra 10. Kiss Milla Éva
2. Csordás Csenge 11. Piros Ádám
3. Győrffy Soma 12. Somogyvári Mihály
4. Hirth Csongor 13.Szabó Dávid
5. Pintér Lázár Zsombor 14.Tankó Flórián
6. Vincze Petra Sára 15.Török András
7. Zsobrák Hanna Lili 16.Závodny Dorka
8. Ambrus Márkó Tibor
9. Gyócsi Petra
Coach: Somogyi Róbert
Team manager: Tamás Kevin

 


 

 

 

 

 

 

KHL Medveščak

CRO

 

1. 11.
2. 12.
3. 13.
4. 14.
5. 15.
6. 16.
7. 17.
8. 18.
9. 19.
10. 20.
Coach:

 


 

 

 

 

 

 

Hk MK Bled

SLO

 

1. Jenko Alexej (2008) 11.Konobelj Oskar (2009)
2. Ferčej Jakob (2009) 12.Langus Aleksander (2009)
3. Beton Voranc (2008) 13.Oman Patrik (2009)
4. Medič Lan (2008) 14.Pintar Kris (2009)
5. Mencinger Maj (2008) 15.Rebolj Gal (2009)
6. Mužan Ožbej (2008) 16.Šepič Žiga (2009)
7. RožIč Matevž (2008) 17.Tolar Maks (2009)
8. Trstenjak Marcel (2008) 18.Vodnjov Marcel (2009)
9. Zugwitz Enej (2008) 19.Mužan Jaka (2010)
10.Groznik Jan (2009) 20.Berc Oskar (2010)
22.Berc Lev 2010
Coach: Šahraj Valerij, Novak Aljaž
Team Manager: Mužan Matjaž, Tolar Tomaž

 


 

 

 

 

 

 

HD Hidria Jesenice

SLO

 

1. Aljaž Balderman (G) (2008) 11. Bert Smukavec (2008)
2. RENE ALEŠ (2009) 12. Din Kovačević (2008)
3. MATIC GREGORČIČ (2009) 13. Erazem Rebolj (2008)
4. BENJAMIN TOPALOVIĆ (2009) 14. Jan Žigon (2008)
5. MARSEL HOČEVAR (2009) 15. Nejc Dolenc (2008)
6. ŽIGA AVGUŠTINČIČ (2009) 16. Kenan Šabanović (2008)
7. NIKO FRELIH (2009) 17. Jaša Špendov (2008)
8. TIMOTEJ MARTINČIČ (2009) 18. Jakob Korbar (2008)
9.JAKA KLINAR (2009) 19.Tadej Hafne (2008)
10. Jan Ulčar (2008)
Coach:

 


 

 

 

 

 

 

HDK Maribor

SLO

 

1. Mia Čerič (GK) (2008) 13.Urška Uštar (2007)
2. Rok Apšner (GK) 2010 14.Črt SelinšekLaufer (2008)
3. Žiga Ravter (2008) 15.Jure Iršič (2008)
4. Simon Spolenak (2008) Ito Tino Fras (2008)
5. Tai Jaušovec (2008) 17.Erik Srdić Franko (2008)
6. Matija Herynek (2008)
7. Jaša Struc (2008)
8. Brina Oman (2008)
9. Tanaja Friš Lorber (2008)
10. Domen Vekjet (2008)
11. Vid Milič (2008)
12. Leon Rubin (2008)
Coach:Luka Jurić
Team Manager:Matjaž Vekjet, Jure Struc

 


 

 

 

 

 

 

Hk Slavija Junior 1

SLO

 

1. Kuder Lan gk 11.JanežIč Marko
2. Hrastar Matic gk 12.Jankovič Lovro
3. Bolte Gašper 13.Končina Jakob
4. Breznik Janez 14.Marič Nik
5. Bukovec Joc 15.Rajter Urban
6. Burjak Timon 16.Verbič Jakob
7. Chvatal Staš 17.Zupan Mark
8. Cvelbar Enej
9. Hribar Svit
Coach:
Team leader:

 


 

 

 

 

 

 

Hk Slavija Junior 2

SLO

 

1. Bole Jan Luka gk 10.Kralj Lan
2. Škraba Martin gk 11.Ložar Andraž
3. BeričIč Matevž 12.Pečan Jaka
4. Erženičnik Gal Mark 13.Penko Tilen
5. Fras Oskar 14.Petrovič Filip Luka
6. Hutar Jan 15.Raduha Žiga
7. Idžan Matko 16.Rot Anej
8. Jahić Tai
9. Jamšek Maj
Coach:
Team manager:
Nazadnje urejano 12.4.2019 08:57
Več iz te kategorije: « RESULTS