Mestna občina Ljubljana  Erste Sparkasse  Hokejska Zveza Slovenije   Steklarna Hrastnik

U20 z nogometnim izidom premagali Olimpijo

Oceni ta prispevek
(2 glasov)

Mednarodna prekinitev tekmovanj zaradi reprezentančnih obveznosti, kateri je veljal za vse selekcije, razen za našo najstarejšo, je v nedeljo v Zalogu gostila ljubljansko Olimpijo in jo v razburljivi tekmi, premagala z minimalnih 1:0. Poleg najstarejše selekcije, pa so tokrat svoj "mini" turnirček imeli naši najmlajši, kateri so uživali na Bledu in preizkušali svoje sposobnosti z vrstniki iz Bleda, Olimpije, Jesenic in Celja.

U20

Hk Slavija junior - HK Olimpija 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Gostje, s katerimi se bodo naši v naslednjih 14 dneh pomerili še 3x, so tokrat v Zaloško dvorano prispeli kar s petimi igralci z izkušnjami iz članske EBEL lige. Majhna prednost petih točk na lestvici je dajal povod za izenačeno in nepredvidljivo tekmo, kar so gledalci tudi dobili. Prva tretjina je bila izenačena s precej tempa in veliko strelov na obeh straneh. Prvi in tudi edini zadetek smo videli v 18. minuti, ko se je pred gostujočim vratarjem najbolje znašel Ilovar. Drugi del so naši igrali še nekoliko bolje, si ustvarili nekoliko več priložnosti za zadetek, vendar sta oba svoje delo opravila brezhibno. Zadnjo tretjino, katera je bila precej nervozna na obeh straneh, kar se kaže tudi ob številu izključitev, pa je Olimpija odigrala precej bolje, vendar jim izenačujočega zadetka, kljub veliki pobudi predvsem ob zaključku tekme, ko so poskušali kar z igro 6 proti 4, na srečo do konca srečanja vseeno ni uspelo doseči.

Naslednjo tekmo bosta nasprotnika odigrala že to nedeljo, ob 13:15 v Tivoliju.

Nazadnje urejano 15.2.2017 09:37